Elektyk/ Mechanik

FORTACO Sp. z o.o. Wrocław Wynagrodzenie do negocjacji

Fortaco jest wiodącym partnerem produkcji dla firm działających na polu inżynierii mechanicznej i największym w Europie uczestnikiem w tej branży. Spółka zatrudnia łącznie blisko 2300 pracowników i prowadzi działalność w Finlandii, Estonii, Polsce, na Węgrzech i Słowacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Diagnostyka i usuwanie awarii maszyn
  • Konserwacja maszyn
  • Zapewnienie ciągłości pracy linii
  • Montaż elementów i podzespołów elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Współpraca z mechankiem utrzymania ruchu

Oczekujemy:

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Wiedzy z zakresu elektryki
  • Znajomości schemtów elektrycznych
  • Predyspozycji manualnych
  • Samodzielności, zorganizowania, odpowiedzialności, dyspozycyjności
  • Mile widziane aktualne uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia, które gwarantuje umowa o pracę, premie i dodatki za dyspozycyjność, a dodatkowe bonusy to:
  • bezpłatny transport dla pracowników
  • bezpłatny dostęp do napojów z automatów na halach produkcyjnych
  • pakiety ubezpieczeniowe w PZU I Allianz
  • bezpłatna opieka medyczna
  • dofinansowanie programu Multisport
  • dofinansowanie wczasów pod gruszą
  • bony świąteczne
  • paczki świąteczne dla dzieci pracowników
  • prezenty na Dzień Dziecka dla dzieci pracowników
  • wyprawka dla żaka
  • udział w piknikach rodzinnych
  • udział w zakładowych wycieczkach: rowerowe, w góry, na narty, na połów ryb
  • coroczne szczepienia przeciwko grypie
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników (m.in. obsługa suwnic kat. II S)

Gdzie szukać pracy jako Elektyk/ Mechanik

Jaka oferta pracy na stanowisku: Elektyk/ Mechanik w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy FORTACO Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Elektyk/ Mechanik Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elektyk/ Mechanik, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.FORTACO Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.