Pracownik pomocniczy - wysokie zarobki 20zł brutto/h!

Lokalizacja: Robakowo , wielkopolskie
Gądki , wielkopolskie
Kórnik , wielkopolskie
Swarzędz , wielkopolskie
Praca Pracownik pomocniczy - wysokie zarobki 20zł brutto/h!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik pomocniczy.


Ze swojej strony pragniemy zapewnić:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku. Oferujemy wynagrodzenie godzinowe w wysokości 20 zł brutto (podstawa + premia). W weekendy odpoczywamy, pracujemy od poniedziałku do piątku, na dwie zmiany: 6-14 i 14-22. Otrzymasz także bezpłatny posiłek pracowniczy. Po okresie próbnym będziesz miał możliwość skorzystania z opieki medycznej i dofinansowania do dojazdów do pracy. Na początku naszej współpracy zapewniamy Ci szkolenie wdrażające w obowiązki i wsparcie koordynatora personalnego.

Liczymy na:

gotowość do podjęcia pracy od zaraz i zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku.

Twoje przyszłe zadania:

pakowanie materiałów, kompletacja i montaż elementów, inne prace pomocnicze.


Darmowy posiłek

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Zwrot za dojazdy

System premiowy
Dodatkowe Informacje

Już dziś wyślij swoje CV! Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 506 561 859 lub email: b.golabek@ksservice.pl

Oferta jest ważna jeszcze 319 dni

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik pomocniczy - wysokie zarobki 20zł brutto/h!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik pomocniczy - wysokie zarobki 20zł brutto/h! w miejscowości: Swarzędz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik pomocniczy - wysokie zarobki 20zł brutto/h! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik pomocniczy - wysokie zarobki 20zł brutto/h! , praca w Swarzędz dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.