Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Produkcja profili metalowych - nawet 2300 euro brutto/h - Praca w Belgii

Lokalizacja: Kachtem, Belgia , Belgia
Data: 11-06-2019, do końca 72 dni
Praca Produkcja profili metalowych - nawet 2300 euro brutto/h - Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, działającego w branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI METALU


TWOJE ZADANIA:

Do Twoich obowiązków będzie należeć obsługa maszyn przeznaczonych do wytwarzania profili metalowych, dobór odpowiednich parametrów oraz kontrola jakości wykonanych elementów. 

NASZE OCZEKIWANIA:

Aktualnie poszukujemy kandydata, który posiada doświadczenie w jako pracownik produkcji w branży metalowej, zna rysunek techniczny oraz swobodnie komunikuję się w języku angielskim. Możliwość wyjazdu własnym autem będzie stanowić Twój dodatkowy atut!

OFERUJEMY:

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 12,50 euro brutto za godzinę, trzynastą pensję, kartę paliwową, pakiet prywatnej opieki medycznej, a także zorganizowanie zakwaterowania oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu w Belgii.


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
2300,00 EUR / Miesiąc

Oferta jest ważna jeszcze 72 dni


Gdzie szukać pracy jako Produkcja profili metalowych - nawet 2300 euro brutto/h - Praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Produkcja profili metalowych - nawet 2300 euro brutto/h - Praca w Belgii w miejscowości: Kachtem, Belgia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Produkcja profili metalowych - nawet 2300 euro brutto/h - Praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Produkcja profili metalowych - nawet 2300 euro brutto/h - Praca w Belgii , praca w Kachtem, Belgia dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.