Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator maszyn - dołącz do naszego zespołu!

Lokalizacja: Oborniki , wielkopolskie
Szamotuły , wielkopolskie
Połajewo , wielkopolskie
Obrzycko , wielkopolskie
Rogoźno , wielkopolskie
Murowana Goślina , wielkopolskie
Data: 11-06-2019, do końca 70 dni
Praca Operator maszyn - dołącz do naszego zespołu!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator maszyn.


Dołącz do nas!

Poszukujemy osoby, która będzie chętna wspierać nasz zespół. Ważne dla nas jest, abyś był gotowy do pracy na III zmiany. Twoim dużym atutem będzie umiejętność odczytywania rysunku technicznego.
Zainteresowany? Przeczytaj, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Za Twoje zaangażowanie zapewniamy Ci:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz solidne wynagrodzenie i premie. Nie martw się o dojazd – zapewniamy transport z Szamotuł, Połajewa, Obrzycka, Rogoźna oraz Murowanej Gośliny. Na dobry początek naszej współpracy oferujemy Ci szkolenie wdrażające w obowiązki. Jesteśmy zgraną drużyną, gwarantujemy dobrą atmosferę przez cały dzień pracy!

Twoje zadania:

obsługa maszyn produkcyjnych na hali produkcyjnej, kontrola procesu produkcji.


Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Szkolenia

Darmowy transport

System premiowy
Dodatkowe Informacje

Brzmi interesująco? Aplikuj już dziś! Jeśli masz jakieś pytania, śmiało dzwoń: 506 561 859 lub pisz: b.golabek@ksservice.pl

Oferta jest ważna jeszcze 70 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn - dołącz do naszego zespołu!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn - dołącz do naszego zespołu! w miejscowości: Murowana Goślina jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn - dołącz do naszego zespołu! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn - dołącz do naszego zespołu! , praca w Murowana Goślina dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.