Wyszukaj spośród 12822 ofert pracy

Specjalista d/s Sprzedaży

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie;

FMG International SA - lider na rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego od 1993r. Poszukujemy na stanowisko: Specjalista d/s Sprzedaży

Obowiązki:
  • mobilna praca w terenie;
  • praca z klientem - oferta ubezpieczeń na życie, produktów zabezpieczenia emerytalnego;
  • rzetelne i profesjonalne podejście do pracy z klientem.
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży;
  • ukierunkowanie na cele sprzedażowe;
  • sprawna obsługa komputera.
Oferujemy:
  • elastyczny czas pracy
  • wysokie zarobki, możliwość zarabiania od zaraz:)
  • rzetelny proces szkoleń;
  • wsparcie doświadczonej kadry menadżerskiej;
  • praca w biurach coworkingowych.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista d/s Sprzedaży

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista d/s Sprzedaży w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy FMG International S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista d/s Sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista d/s Sprzedaży, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.FMG International S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
FMG International S.A.

Praca Specjalista d/s Sprzedaży, Poznań

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie