Pracownik przygotowania produkcji - zarobki do 2400 zł netto

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Praca Pracownik przygotowania produkcji - zarobki do 2400 zł netto

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży poligraficznej i reklamowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik przygotowania produkcji.


Nie wymagamy doświadczenia!

Dla nas najważniejsze jest, abyś posiadał zdolności manualne i był zaangażowany w to, co robisz. Twoim dodatkowym atutem będzie obsługa elektronarzędzi, ale nie jest to warunek konieczny.

Zapewniamy:

wynagrodzenie miesięczne w wysokości ok. 2400 zł netto oraz zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie. Weekendy przeznaczamy na odpoczynek, dlatego pracujemy od poniedziałku do piątku na 2 zmiany: 6-14 oraz 10-18. Oferujemy Ci szansę na zdobycie zupełnie nowego doświadczenia, a jeżeli się uczysz – połączenia Twojej nauki z pracą.

Do Twoich zadań będzie należeć:

wycinanie płyt oraz kontrola nad odpowiednim przebiegiem procesu produkcji.


Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia
Dodatkowe Informacje

Zachęcamy do aplikowania! Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 506 561 859 lub email: b.golabek@ksservice.pl

Oferta jest ważna jeszcze 362 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik przygotowania produkcji - zarobki do 2400 zł netto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik przygotowania produkcji - zarobki do 2400 zł netto w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik przygotowania produkcji - zarobki do 2400 zł netto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik przygotowania produkcji - zarobki do 2400 zł netto, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.