Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik przygotowania produkcji - zarobki do 2400 zł netto

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Data: 11-06-2019, do końca 70 dni
Praca Pracownik przygotowania produkcji - zarobki do 2400 zł netto

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży poligraficznej i reklamowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik przygotowania produkcji.


Nie wymagamy doświadczenia!

Dla nas najważniejsze jest, abyś posiadał zdolności manualne i był zaangażowany w to, co robisz. Twoim dodatkowym atutem będzie obsługa elektronarzędzi, ale nie jest to warunek konieczny.

Zapewniamy:

wynagrodzenie miesięczne w wysokości ok. 2400 zł netto oraz zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie. Weekendy przeznaczamy na odpoczynek, dlatego pracujemy od poniedziałku do piątku na 2 zmiany: 6-14 oraz 10-18. Oferujemy Ci szansę na zdobycie zupełnie nowego doświadczenia, a jeżeli się uczysz – połączenia Twojej nauki z pracą.

Do Twoich zadań będzie należeć:

wycinanie płyt oraz kontrola nad odpowiednim przebiegiem procesu produkcji.


Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia
Dodatkowe Informacje

Zachęcamy do aplikowania! Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 506 561 859 lub email: b.golabek@ksservice.pl

Oferta jest ważna jeszcze 70 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Pracownik przygotowania produkcji - zarobki do 2400 zł netto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik przygotowania produkcji - zarobki do 2400 zł netto w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik przygotowania produkcji - zarobki do 2400 zł netto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik przygotowania produkcji - zarobki do 2400 zł netto, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.