Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Konserwator maszyn poszukiwany - 18 zł brutto/h!

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Plewiska , wielkopolskie
Komorniki , wielkopolskie
Data: 11-06-2019, do końca 72 dni
Praca Konserwator maszyn poszukiwany - 18 zł brutto/h!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko: Konserwator maszyn.

Nie wymagamy doświadczenia!

Liczymy na Twoją gotowość do podjęcia pracy od zaraz oraz dokładność w wykonywanych obowiązkach.

Zapewniamy:

pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15, zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie oraz wynagrodzenie godzinowe w wysokości 18 zł brutto. Ponadto oferujemy Ci szkolenie wdrażające i odzież roboczą.

Twoje przyszłe zadania:

czyszczenie części maszyn oraz prace porządkowe.

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia
Dodatkowe Informacje

Dołącz do naszego zespołu! Chcesz o coś zapytać? Zadzwoń: 506 561 859 lub napisz: b.golabek@ksservice.pl

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Konserwator maszyn poszukiwany - 18 zł brutto/h!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konserwator maszyn poszukiwany - 18 zł brutto/h! w miejscowości: Komorniki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konserwator maszyn poszukiwany - 18 zł brutto/h! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konserwator maszyn poszukiwany - 18 zł brutto/h! , praca w Komorniki dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.