Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. szkoleń i rozowju

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 12-06-2019, do końca 54 dni
Praca Specjalista ds. szkoleń i rozowju

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. szkoleń i rozowjuMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Udział w budowaniu polityki szkoleniowo -- rozwojowej;
  • Diagnoza i analiza potrzeb rozwojowo-szkoleniowych pracowników;
  • Prowadzenie kalendarza szkoleń i warsztatów;
  • Koordynacja współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług szkoleniowych;
  • Zapewnienie wsparcia logistycznego i administracyjnego związanego organizacją szkoleń;
  • Koordynacja i nadzór nad budżetem szkoleniowym;
  • Przygotowywanie raportów i podsumowań. Analiza efektywności działań szkoleniowych;
  • Wsparcie w tworzeniu i wdrażaniu procedur szkoleniowo -- rozwojowych zgodnych ze strategią HR;
  • Kreowanie i realizacja działań w obszarze Employer Brandingu;
  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających obszar szkoleniowy.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnego Specjalisty;
  • Doświadczenia w obszarze szkoleń i rozwoju;
  • Znajomości rynku i dostawców usług zewnętrznych;
  • Systematyczności i rzetelności;
  • Inicjatywy w pracy i nastawienia na szukanie usprawnień i optymalizacji w ramach swojego obszaru odpowiedzialności.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. szkoleń i rozowju

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. szkoleń i rozowju w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HRK S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. szkoleń i rozowju Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. szkoleń i rozowju, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HRK S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.