Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. Data Center

Lokalizacja: Opole , opolskie;
Obowiązki:
  • Ewaluacja i testowanie rozwiązań, konfiguracja systemów i administrowanie,
  • Określanie wymagań oraz umów, współpraca i negocjacje z dostawcami,
  • Budowa oraz utrzymanie systemów wysokiej dostępności,
  • Współpraca przy opracowywaniu procedur operacyjnych,
  • Rekomendowanie rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa.
Wymagania:
  • Znajomość zagadnień z zakresu tradycyjnego i nowoczesnego Data Center, serwerów i macierzy dyskowych,
  • Znajomość systemów operacyjnych MS Windows, Linux, Unix itd,
  • Znajomość zagadnień dotyczących środowisk wirtualnych,
  • Dobry zmysł organizacyjny i analityczne myślenie,
  • Umiejętność konfiguracji środowisk serwerowych,
  • Znajomość zagadnień z zakresu sieci SAN i NAS,
  • Umiejętność i chęć doskonalenia zawodowego,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym:
    • Zapoznanie się z dokumentacją techniczną sprzętu i oprogramowania,
    • Swobodną komunikację.
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, poprzez kursy i szkolenia,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę lub Umowę B2B,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Bogaty pakiet świadczeń takich jak:
    • Ubezpieczenie medyczne,
    • Ubezpieczenie grupowe,
    • Karta Multisport,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Data Center

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Data Center w miejscowości: Opole jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Data Center Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Data Center , praca w Opole dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.