Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik produkcji poszukiwany - ok. 2400 zł netto!

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Data: 10-06-2019, do końca 71 dni
Praca Pracownik produkcji poszukiwany - ok. 2400 zł netto!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta z branży poligraficznej i reklamowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji.

Oczekujemy:

obsługi elektronarzędzi i zdolności manualnych. Mile widziana jest znajomość rysunku technicznego lub chęć do jego nauki.

Oferujemy:

wynagrodzenie miesięczne ok. 2400 zł netto płatne zawsze terminowo. Początkowo zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie, a po trzymiesięcznym okresie próbnym umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta. Gwarantujemy pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 i 10-18. Zapewniamy pełne wdrożenie w obowiązki.

Zadania:

obsługa elektronarzędzi (szlifierka, frezerka) oraz kontrola procesu produkcji.

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia
Dodatkowe Informacje

Na Twoje pytania chętnie odpowiemy telefonicznie: 506 561 859 lub emailowo: b.golabek@ksservice.pl

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji poszukiwany - ok. 2400 zł netto!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji poszukiwany - ok. 2400 zł netto! w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji poszukiwany - ok. 2400 zł netto! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji poszukiwany - ok. 2400 zł netto!, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.