Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator maszyn CNC - zarobki ok. 2400 zł netto

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Data: 10-06-2019, do końca 71 dni
Praca Operator maszyn CNC - zarobki ok. 2400 zł netto

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży poligraficznej i reklamowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator maszyn CNC.

Z nami możesz liczyć na:
  • konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości ok. 2400 zł netto
  • początkowo zatrudnienie  w oparciu o umowę zlecenie, a po 3 miesiącach możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio do naszego Klienta
  • wolne weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • przejrzyste warunki współpracy i profesjonalne wdrożenie w obowiązki
Oczekujemy od Ciebie:
  • umiejętności obsługi elektronarzędzi
  • dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • nastawienia na długofalową współpracę
  • mile widziana jest znajomość rysunku technicznego
Twoje codzienne zadania:
  • obsługa maszyn CNC
  • nadzór nad jakością wyprodukowanych wyrobów
  • dbanie o odpowiedni przebieg produkcji

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia
Dodatkowe Informacje

Już dziś wyślij swoje CV! Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem: 506 561 859 oraz email: b.golabek@ksservice.pl

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn CNC - zarobki ok. 2400 zł netto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn CNC - zarobki ok. 2400 zł netto w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn CNC - zarobki ok. 2400 zł netto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn CNC - zarobki ok. 2400 zł netto, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.