Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik pomocniczy-wysokie wynagrodzenie/dobra lokalizacja

Lokalizacja: Łódź , łódzkie; Pabianice , łódzkie; Ozorków , łódzkie; Aleksandrów Łódzki , łódzkie;

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik pomocniczy.


Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę już od pierwszego dnia. Pracując z Nami masz pewność konkurencyjnego wynagrodzenia wraz z bogatą premią roczną i wysokim 40 % dodatkiem za pracę w godzinach nocnych oraz atrakcyjnym benefitem za system czterobrygadowy. Z naszej strony oferujemy możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej. Na początku zagwarantujemy Ci wstępne szkolenia wdrażające, aby praca była przyjemna i bezproblemowa. Znajdujemy się w doskonałej lokalizacji z dogodnym dojazdem komunikacją miejską.

Szukamy Ciebie jeśli:

Posiadasz uprawnienia do obsługi suwnicy oraz masz gotowość do pracy w systemie zmianowym. Mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Co będzie należeć do Twoich zadań?

Do Twoich obowiązków należeć będzie transport produktu przy użyciu suwnicy oraz montowanie przy użyciu elektronarzędzi.

Dodatkowe informacje

Nie czekaj dłużej - APLIKUJ już teraz! Zacznij pracę z nami!

Zapraszam do kontaktu 504 862 749


Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Trzynasta Pensja

Oferta jest ważna jeszcze 71 dni


Gdzie szukać pracy jako Pracownik pomocniczy-wysokie wynagrodzenie/dobra lokalizacja

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik pomocniczy-wysokie wynagrodzenie/dobra lokalizacja w miejscowości: Aleksandrów Łódzki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik pomocniczy-wysokie wynagrodzenie/dobra lokalizacja Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik pomocniczy-wysokie wynagrodzenie/dobra lokalizacja, praca w Aleksandrów Łódzki dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.