Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik produkcji - ZATRUDNIENIE OD ZARAZ!

Lokalizacja: Łódź , łódzkie;

FENIX POLAND S.A. (nr certyfikatu 15344) to marka skoncentrowana na realizacji usług pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego. Cechuje nas innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania. Realizujemy rekrutacje personelu stałego dla wielu klientów na terenie Polski.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko pracownika produkcji.
Miejsce pracy - ul. Lodowa, Łódź-Widzew

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie przy produkcji elementów plastikowych,
  • Odbiór detali z maszyny,
  • Pakowanie w opakowania zbiorcze i układanie kartonów na palecie,
  • Kontrola jakości.
Wymagamy:
  • Podstawowej znajomość obsługi komputera
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Doświadczenia w pracy na produkcji (mile widziane)
  • Gotowości do pracy na 3 zmiany
  • Chęci nawiązania stałej współpracy
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Pracę długoterminową
  • Pracę od poniedziałku do piątku

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji - ZATRUDNIENIE OD ZARAZ!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - ZATRUDNIENIE OD ZARAZ! w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Fenix S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji - ZATRUDNIENIE OD ZARAZ! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji - ZATRUDNIENIE OD ZARAZ!, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Fenix S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.