Wyszukaj spośród 10560 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. rekrutacji

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie w Polsce i za granicą u sprawdzonych pracodawców.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

Opis stanowiska
  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • kontakty z pracodawcami
  • przygotowywanie formularzy preselekcyjnych
  • poszukiwanie źródeł pozyskiwania kandydatów,
  • tworzenie profili kandydatów,
  • przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • prowadzenie bazy kandydatów,
  • przeprowadzanie rozmów telefonicznych oraz osobistych spotkań w biurze oraz w terenie
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami,
  • raportowanie do przełożonych
  • inne obowiązki charakterystyczne dla ww stanowiska
Wymagania
  • preferowane wykształcenie wyższe (psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi,socjologia),
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • elokwencja
  • zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania czasem pracy
  • umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • dążenie do realizacji wyznaczonych celów
  • kreatywność, samodzielność
  • gotowość do pracy także w godzinach wieczornych lub w weekendy ( zamiennie dzień wolny w tygodniu )
  • skrupulatność, dokładność, terminowość i silna motywacja,
  • dyspozycyjność
  • płynna znajomość języka niemieckiego - warunek obligatoryjny
  • mile widziane prawo jazdy
Oferujemy
  • umowę o pracę lub umowę zlecenie w zależności od preferencji kandydata
  • stabilną i ciekawą pracę w średniej wielkości lokalnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • możliwość rozwoju i samorealizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie –podstawa plus prowizje
  • możliwość awansu i doskonalenia zawodowego
  • możliwość ułożenia grafiku z uwzglednieniem potrzeb kandydata
  • możliwość świadczenia pracy na odległość

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. rekrutacji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. rekrutacji w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Pracy Koncepcja lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. rekrutacji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. rekrutacji, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Pracy Koncepcja praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.