Wyszukaj spośród 8938 ofert pracy

Komisjoner z podstawową znajomością języka niemieckiego- mile widziane pary i studenci!

Lokalizacja: Bremen , Brema;
Wynagrodzenie: 10,50EUR / Godzina

Naszą motywacją, jest zrozumienie współczesnego świata pracy. Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie i staramy się zaoferować jak najlepszą pracę, pasującą do Jego profilu.
Wykorzystujemy wszystkie narzędzia jakimi dysponuje współczesny świat.
Łączymy firmy z różnych branż.

"Odpowiedni Kandydat, we właściwym czasie, na wymarzone stanowisko"


Twoje obowiązki
 • Kompletowanie zamówień zgodnie z wytycznymi firmy,
 • Wyszukiwanie wymaganych materiałów według odpowiedniego klucza,
 • Pakowanie i czynności magazynowe
 • Szybka i sprawna organizacja pracy.
Pracodawca oczekuje
 • Wcześniejszego doświadczenia jako komisjoner
 • Gotowości do pracy zmianowej- pierwsza (05:40-13:40) i druga (13:40-21:40), mogą pojawić się zmiany nocne- dodatkowo płatne (21:40-05:40)
 • Podstawowej/ komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
Co oferujemy?
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, z możliwością przejęcia przez pracodawcę- nawet po 7 tygodniach
 • Wynagrodzenie w wysokości 10,50€ brutto/h+ 5€ netto diety, za każdy przepracowany dzień
 • Pracę w renomowanej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
 • Legalne i długoterminowe zatrudnienie zgodnie z prawem niemieckim
 • Zapewniamy zakwaterowanie płatne
 • Wsparcie ze strony House of Jobs

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę
Dodatkowe informacje

 

O firmie docelowej:

Światowy lider w dziedzinie foteli samochodowych i systemów elektronicznych, zajęła 147 miejsce na liście Fortune 500 z produktami światowej klasy zaprojektowanymi i wyprodukowanymi przez zróżnicowany zespół utalentowanych pracowników.

 

Brzmi ciekawie? W takim razie aplikuj już teraz- wszystkie szczegóły omówisz z Panem Kamilem telefonicznie pod numerem +48 722 004 929

Możesz także wysłać Swoje CV na adres: info-polen@houseofjobs.de

Oferta jest ważna jeszcze 14 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Gdzie szukać pracy jako Komisjoner z podstawową znajomością języka niemieckiego- mile widziane pary i studenci!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Komisjoner z podstawową znajomością języka niemieckiego- mile widziane pary i studenci! w miejscowości: Bremen jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HOUSE OF JOBS GmbH lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Komisjoner z podstawową znajomością języka niemieckiego- mile widziane pary i studenci! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Komisjoner z podstawową znajomością języka niemieckiego- mile widziane pary i studenci!, praca w Bremen dopasowana do Twoich wymagań.HOUSE OF JOBS GmbH praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
HOUSE OF JOBS GmbH


Praca Komisjoner z podstawową znajomością języka niemieckiego- mile widziane pary i studenci!, Bremen


.
Oferta jest ważna jeszcze 14 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Kamil Bednorz

info-polen@houseofjobs.de

774548566

https://www.houseofjobs.de/

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie