Wyszukaj spośród 12359 ofert pracy

Technolog Obróbki Skrawaniem (nr ref.: 10134)

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Data: 06-06-2019, do końca 15 dni
Praca Technolog Obróbki Skrawaniem (nr ref.: 10134)

Opis stanowiska
  • projektomanie, wdrażanie i nadzorowanie procesów technologicznych obróbki skrawaniem i plastycznej
  • prowadzenie projektów od momentu wyceny do momentu uruchomienia raz optymalizacja procesu przy seryjności produkcji
Wymagania
  • znajomość rysunku technicznego, programowania w języku sinumeric i/lub fanuc
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • otwartość na nowe zagadnienia
  • umiejętność pracowania pod presją czasu oraz w grupie jak i samodzielnie
Oferujemy
  • prace w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia specjalistyczne
  • udział w konferencjach specjalistycznych oraz targach branżowych
  • nowe wyzwania zawodowe
  • benefity pozapłacowe

Gdzie szukać pracy jako Technolog Obróbki Skrawaniem (nr ref.: 10134)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Technolog Obróbki Skrawaniem (nr ref.: 10134) w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Technolog Obróbki Skrawaniem (nr ref.: 10134) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Technolog Obróbki Skrawaniem (nr ref.: 10134), praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Technolog Obróbki Skrawaniem (nr ref.: 10134), Łódź