Wyszukaj spośród 12467 ofert pracy

Niania na 2 razy w tyg, do 3l. w Rumi

Lokalizacja: Gdynia , pomorskie;

Nanny Bell jest Agencją Niań, która obecnie poszukuje energicznej, doświadczonej i pomysłowej Niani, do pracy z dzieckiem w Rumi.

Obowiązki:
  • praca z 3-latkiem,
  • zabawy ruchowe, spacery,
  • dbanie o bezpieczeństwo dziecka oraz pory posiłków

Wymagania
  • pasja i zaangażowanie w pracy z dziećmi,
  • wolne, co najmniej dwa dni w tygodniu,
  • wykształcenie związane z opieką nad dziećmi (psychologia, pedagogika),
  • minimum roczne, udokumentowane doświadczenie w pracy w charakterze niani, referencje,

Warunki pracy:
  • Umowę zlecenie
  • Terminy płatności do ustalenia,
  • Terminowe rozliczanie zleceń,

Elastyczne godziny pracy

Przyjazna atmosfera
Dodatkowe informacje

opis dodatkowy:
Jeśli chcesz zostać Nianią Nanny Bell, wyślij kilka zdań o sobie, opis doświadczenia w pracy z dziećmi oraz nr kontaktowy plus aktualne zdjęcie na adres mailowy.
Zapraszam do kontaktu.

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Niania na 2 razy w tyg, do 3l. w Rumi

Jaka oferta pracy na stanowisku: Niania na 2 razy w tyg, do 3l. w Rumi w miejscowości: Gdynia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Nanny Bell Trójmiasto lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Niania na 2 razy w tyg, do 3l. w Rumi Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Niania na 2 razy w tyg, do 3l. w Rumi, praca w Gdynia dopasowana do Twoich wymagań.Nanny Bell Trójmiasto praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Nanny Bell Trójmiasto

Praca Niania na 2 razy w tyg, do 3l. w Rumi, Gdynia

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Katarzyna Makowska

trojmiasto@nannybell.pl

793730955

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie