Wyszukaj spośród 9962 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Doradca Techniczny (instalacje elektryczne) (nr ref.: 10131)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 05-06-2019, do końca 22 dni
Praca Doradca Techniczny (instalacje elektryczne) (nr ref.: 10131)

Opis stanowiska
  • projektowanie pakietów do przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej w oparciu o produkty oferowane przez naszą firmę
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • pomiary z natury w obsługiwanych inwestycjach
  • współpraca z projektantami, firmami wykonawczymi oraz dostawcami oferowanych urządzeń
  • współpraca z pozostałymi działami i pracownikami firmy
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektryczne)
  • praktyczna znajomość programu AutoCad
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • znajomość zasad projektowania instalacji elektrycznych będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • wyjazdy na szkolenia zagraniczne do producentów urządzeń

Gdzie szukać pracy jako Doradca Techniczny (instalacje elektryczne) (nr ref.: 10131)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Doradca Techniczny (instalacje elektryczne) (nr ref.: 10131) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Doradca Techniczny (instalacje elektryczne) (nr ref.: 10131) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca Techniczny (instalacje elektryczne) (nr ref.: 10131), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii