Senior Java Software Developer(8)/Consultant

Teamquest Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Dla naszego Klienta, globalnej firmy, działającej na wielu rynkach, zatrudniającej kilkadziesiąt tysięcy osób na całym świecie, szukamy osoby na stanowisko: Senior Java Software Developer(8)/Consultant

Obowiązki:

  • Rozwój, testowanie i utrzymanie komponentów bazujących na technologii Java
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Analiza potrzeb Klientów
  • Współpraca z analitykami i architektami nad uszczegółowieniem założeń projektowych
  • Odpowiedzialność za realizację i utrzymanie powierzonych projektów
  • Gotowość rozwiązywania problemów, które pojawiają się podczas realizacji projektów
  • Świadczenie doradztwa oraz współpraca z zespołem wewnętrznym firmy jak i zewnętrznym

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość programowania w języku Java potwierdzona wieloletnim doświadczeniem
  • Dobra znajomość frameworków Spring oraz Hibernate
  • Dobra znajomość technologii HTML, JavaScript, JQuery, JMS, Web Services
  • Dobra znajomość XML oraz technologii z nim związanych
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Znajomość narzędzi do budowania oprogramowania (MAVEN, Ant, Docker, Git) i testowania (jUnit, Mockito)
  • Znajomość popularnych i stosowanych frameworków programowania oraz wzorców projektowych
  • Umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej wykorzystującej UML
  • Umiejętność analitycznego myślenia i tworzenia koncepcji rozwiązań w oparciu o komponenty Java
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność, zdolności interpersonalne i prezentacji
  • Dyspozycyjność oraz mobilność w zakresie realizacji projektów na terenie Polski oraz poza granicami kraju (w wymiarze do ustalenia)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z Klientami oraz innymi członkami zespołu projektowego
  • Dodatkowe atuty:
    • Mile widziane certyfikaty Oracle Certified Professional

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (b2b/umowa o pracę)
  • Ciekawa praca w gronie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT
  • Możliwość rozwijania kompetencji i zdobycia doświadczenia przy rozwoju systemów informatycznych dla największych polskich i europejskich firm
  • Pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport
  • Codziennie świeże owoce

Gdzie szukać pracy jako Senior Java Software Developer(8)/Consultant

Jaka oferta pracy na stanowisku: Senior Java Software Developer(8)/Consultant w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Senior Java Software Developer(8)/Consultant Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Java Software Developer(8)/Consultant , praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.