Wyszukaj spośród 10268 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Murarz/ Cieśla szalunkowy

Lokalizacja: Hamburg , Niemcy;
Wynagrodzenie: 12EUR / Godzina

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta- polskiej firmy budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Cieśla szalunkowy/ Murarz

Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg

Obowiązki:
  • wykonywanie murów nośnych i ścianek działowych
  • wykonywanie konstrukcji drewnianych do szalunków i stemplowań, zamykanie ścian
  • praca na budowie, prace murarskie, budowa szkoły
Wymagania
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie zawodowe kierunek murarz/ cieśla lub pokrewne
  • dyspozycyjność do pracy na wysokości
  • mile widziana podstawowa znajomość jęz. niemieckiego i prawo jazdy kat. B
  • rzetelność, uczciwość, motywacja do pracy
Oferujemy
  • stawka 12 € netto/ godzinę + niemieckie świadczenia socjalne, ok. 60 godz./tydz
  • zatrudnienie na umowie o pracę, kontrakt na 12 miesięcy
  • darmowe zakwaterowanie i dojazdy do pracy
  • zjazdy do Polski co miesiąc

Wysokie wynagrodzenie

Samochód służbowy

Umowa o pracę

Zwrot kosztów za dojazd
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu +48 517 491 707 lub p.rzepka@derksen-polska.pl

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Murarz/ Cieśla szalunkowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Murarz/ Cieśla szalunkowy w miejscowości: Hamburg jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Derksen Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Murarz/ Cieśla szalunkowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Murarz/ Cieśla szalunkowy, praca w Hamburg dopasowana do Twoich wymagań.Derksen Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii