Doradca ds. Realizacji Usług Międzyoperatorskich

POS-Group sp. z o.o. Rzeszów Wynagrodzenie do negocjacji

POS Group sp. z o.o. to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Aktualnie dla naszego kluczowego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Obsługa pierwszej linii wsparcia w zespole ds. obsługi uszkodzeń. Przyjmowanie i procesowanie zgłoszeń awarii.
  • Kontakt z polskimi i zagranicznymi Operatorami telekomunikacyjnymi (mailowo oraz przez infolinię - obsługa klientów obcojęzycznych odbywa się w języku angielskim).
  • Analizowanie danych zawartych w zgłoszeniu oraz wprowadzenie ich do wewnętrznych aplikacji.
  • Nadzór nad usuwaniem awarii/przebiegiem wydarzenia.
Wymagania:
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację- warunek konieczny
  • Umiejętność pracy na kilku aplikacjach i systemach komputerowych jednocześnie.
  • Zdolności analityczne.
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa 24/7/365)
  • Umiejętność szybkiego pozyskiwania informacji
  • Mile widziane:
    • Podstawowa znajomość budowy sieci telekomunikacyjnych.
    • Umiejętność zarządzania incydentami.
    • Umiejętność szybkiego reagowania w sytuacjach kryzysowych.
    • Zainteresowanie nowymi technologiami i pozyskiwaniem wiedzy w tym zakresie.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Super atmosferę
  • Możliwość rozwoju
  • Elastyczny grafik, możliwość pracy zdalnej

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Doradca ds. Realizacji Usług Międzyoperatorskich

Jaka oferta pracy na stanowisku: Doradca ds. Realizacji Usług Międzyoperatorskich w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy POS-Group sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Doradca ds. Realizacji Usług Międzyoperatorskich Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca ds. Realizacji Usług Międzyoperatorskich, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.POS-Group sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.