Wyszukaj spośród 9706 ofert pracy

Doradca ds. Realizacji Usług Międzyoperatorskich

Lokalizacja: Rzeszów , podkarpackie;

POS Group sp. z o.o. to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Aktualnie dla naszego kluczowego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Obsługa pierwszej linii wsparcia w zespole ds. obsługi uszkodzeń. Przyjmowanie i procesowanie zgłoszeń awarii.
  • Kontakt z polskimi i zagranicznymi Operatorami telekomunikacyjnymi (mailowo oraz przez infolinię - obsługa klientów obcojęzycznych odbywa się w języku angielskim).
  • Analizowanie danych zawartych w zgłoszeniu oraz wprowadzenie ich do wewnętrznych aplikacji.
  • Nadzór nad usuwaniem awarii/przebiegiem wydarzenia.
Wymagania:
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację- warunek konieczny
  • Umiejętność pracy na kilku aplikacjach i systemach komputerowych jednocześnie.
  • Zdolności analityczne.
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa 24/7/365)
  • Umiejętność szybkiego pozyskiwania informacji
  • Mile widziane:
    • Podstawowa znajomość budowy sieci telekomunikacyjnych.
    • Umiejętność zarządzania incydentami.
    • Umiejętność szybkiego reagowania w sytuacjach kryzysowych.
    • Zainteresowanie nowymi technologiami i pozyskiwaniem wiedzy w tym zakresie.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Super atmosferę
  • Możliwość rozwoju
  • Elastyczny grafik, możliwość pracy zdalnej

Gdzie szukać pracy jako Doradca ds. Realizacji Usług Międzyoperatorskich

Jaka oferta pracy na stanowisku: Doradca ds. Realizacji Usług Międzyoperatorskich w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy POS-Group sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Doradca ds. Realizacji Usług Międzyoperatorskich Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca ds. Realizacji Usług Międzyoperatorskich, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.POS-Group sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
POS-Group sp. z o.o.

Praca Doradca ds. Realizacji Usług Międzyoperatorskich, Rzeszów

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie