Wyszukaj spośród 10723 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Główny/-a Księgowy/-a

Lokalizacja: Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie;

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.
Od kandydatów nie pobieramy żadnych opłat.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Główny/-a Księgowy/-a

Twoje zadania:
  • zarządzanie 3-osobowym zespołem księgowym
  • nadzór nad podatkami
  • nadzór nad naliczaniem płac
  • raportowanie do dyrekcji
Idealny kandydat posiada:
  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku głównego/-ej księgowego/-ej lub z-cy głównego/-ej księgowego/-ej w firmie produkcyjnej, mile widziane doświadczenie w firmie z kapitałem zagranicznym
  • wykształcenie wyższe, mile widziane zawodowe
  • doskonała znajomość kwestii podatkowych
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość systemu SAP
Nasz Klient oferuje swoim pracownikom:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozwój zawodowy
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • pozytywną atmosferę w miejscu pracy

Gdzie szukać pracy jako Główny/-a Księgowy/-a

Jaka oferta pracy na stanowisku: Główny/-a Księgowy/-a w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Flame Employment Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Główny/-a Księgowy/-a Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Główny/-a Księgowy/-a, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Flame Employment Polska Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.