Monter sieci światłowodowych, pomocnik budowlany

OCT SP Z O.O. Poznań 4000 PLN

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Firma budowlano-drogowa.

Poszukujemy osób do budowy sieci telekomunikacyjnych na terenie Poznania i okolic (np. Grodzisk Wlkp, Buk, Śrem, Stęszew, Kościan, Mosina, Puszczykowo, Swarzędz)

Opis stanowiska:
  • budowa i montaż sieci światłowodowych
  • udowa przyłączy, przewierty, wykonywanie rurarzy , montaż skrzynek – pomocnik operatora
  • kładanie kostki brukowej
  • budowa kanalizacji wtórnych
  • budowa studni i szaf teletechnicznych
  • wciąganie kabli do kanalizacji
Wymagania
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • zaangażowanie, Dyspozycyjność i samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność do pracy w terenie,
  • znajomość ogólnych zagadnień telekomunikacyjnych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • bez doświadczenia na przyuczenie
Oferujemy
  • umowę o pracę, na czas próbny zlecenie,
  • zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji
  • wysokie zarobki,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • prace w młodym i energicznym zespole.
  • szkolenia z technologii światłowodowej
Dodatkowe informacje

CV prosimy kierować w wiadomości z dopiskiem

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Monter sieci światłowodowych, pomocnik budowlany

Jaka oferta pracy na stanowisku: Monter sieci światłowodowych, pomocnik budowlany w miejscowości: Grodzisk Wielkopolski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy OCT SP Z O.O. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Monter sieci światłowodowych, pomocnik budowlany Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter sieci światłowodowych, pomocnik budowlany, praca w Grodzisk Wielkopolski dopasowana do Twoich wymagań.OCT SP Z O.O. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Alan Silski

biuro.oct@gmail.com

734499540

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie