Wyszukaj spośród 10258 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Monter sieci światłowodowych, pomocnik budowlany

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie; Grodzisk Wielkopolski , wielkopolskie;
Wynagrodzenie: 4000PLN / Miesiąc

Firma budowlano-drogowa.

Poszukujemy osób do budowy sieci telekomunikacyjnych na terenie Poznania i okolic (np. Grodzisk Wlkp, Buk, Śrem, Stęszew, Kościan, Mosina, Puszczykowo, Swarzędz)

Opis stanowiska:
  • budowa i montaż sieci światłowodowych
  • udowa przyłączy, przewierty, wykonywanie rurarzy , montaż skrzynek – pomocnik operatora
  • kładanie kostki brukowej
  • budowa kanalizacji wtórnych
  • budowa studni i szaf teletechnicznych
  • wciąganie kabli do kanalizacji
Wymagania
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • zaangażowanie, Dyspozycyjność i samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność do pracy w terenie,
  • znajomość ogólnych zagadnień telekomunikacyjnych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • bez doświadczenia na przyuczenie
Oferujemy
  • umowę o pracę, na czas próbny zlecenie,
  • zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji
  • wysokie zarobki,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • prace w młodym i energicznym zespole.
  • szkolenia z technologii światłowodowej

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia
Dodatkowe informacje

CV prosimy kierować w wiadomości z dopiskiem

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Monter sieci światłowodowych, pomocnik budowlany

Jaka oferta pracy na stanowisku: Monter sieci światłowodowych, pomocnik budowlany w miejscowości: Grodzisk Wielkopolski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy OCT SP Z O.O. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Monter sieci światłowodowych, pomocnik budowlany Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter sieci światłowodowych, pomocnik budowlany, praca w Grodzisk Wielkopolski dopasowana do Twoich wymagań.OCT SP Z O.O. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Alan Silski

biuro.oct@gmail.com

734499540

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie