Wyszukaj spośród 8938 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Data: 03-06-2019, do końca 6 dni
Praca KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Biuro Rachunkowe oferujące swoim klientom pełen zakres usług księgowych oraz pełną obsługę kadrowo-płacową poszukuje Pracownika na stanowisko księgowa/księgowy.


Opis stanowiska

Oferujemy pracę w stałych godzinach od 8 do 16, od poniedziałku do piątku. Zakres obowiązków kandydata będzie obejmował pełną obsługę firmy wraz z przygotowaniem deklaracji podatkowych.

Wymagania

Wymagamy bieżącej znajomości przepisów prawa podatkowego, mile widziana znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac a także programu Comarch Optima.

Oferujemy

Oferujemy stałą pracę na umowę o pracę w miłej atmosferze, dostęp do materiałów edukacyjnych i szkoleń oraz możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.


Świetna lokalizacja

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

karta Multisport

Szkolenia

Oferta jest ważna jeszcze 6 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Gdzie szukać pracy jako KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Jaka oferta pracy na stanowisku: KSIĘGOWA/KSIĘGOWY w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BIURO RACHUNKOWE"TAX-PERFECT" MONIKA PALACZ lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako KSIĘGOWA/KSIĘGOWY Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko KSIĘGOWA/KSIĘGOWY, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.BIURO RACHUNKOWE"TAX-PERFECT" MONIKA PALACZ praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Monika Palacz

taxperfect@interia.pl

508320936

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie