Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Data: 03-06-2019, do końca 92 dni
Praca KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Biuro Rachunkowe oferujące swoim klientom pełen zakres usług księgowych oraz pełną obsługę kadrowo-płacową poszukuje Pracownika na stanowisko księgowa/księgowy.

Opis stanowiska

Oferujemy pracę w stałych godzinach od 8 do 16, od poniedziałku do piątku. Zakres obowiązków kandydata będzie obejmował pełną obsługę firmy wraz z przygotowaniem deklaracji podatkowych.

Wymagania

Wymagamy bieżącej znajomości przepisów prawa podatkowego, mile widziana znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac a także programu Comarch Optima.

Oferujemy

Oferujemy stałą pracę na umowę o pracę w miłej atmosferze, dostęp do materiałów edukacyjnych i szkoleń oraz możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Świetna lokalizacja

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Szkolenia

Gdzie szukać pracy jako KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Jaka oferta pracy na stanowisku: KSIĘGOWA/KSIĘGOWY w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BIURO RACHUNKOWE"TAX-PERFECT" MONIKA PALACZ lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako KSIĘGOWA/KSIĘGOWY Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko KSIĘGOWA/KSIĘGOWY, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.BIURO RACHUNKOWE"TAX-PERFECT" MONIKA PALACZ praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Monika Palacz

taxperfect@interia.pl

508320936

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie