Magazynier - Bałuty

Fenix S.A. Łódź Wynagrodzenie do negocjacji

Fenix Poland S.A. (nr certyfikatu 15433)

Poszukujemy osób na stanowisko: MAGAZYNIER
Praca w hurtowni farmaceutycznej przy kompletacji zamówień.

Miejsce pracy: Łódź, ul. Zbąszyńska

Twoje zadania:

  • kompletacją leków pod zamówienie,
  • pojawi się obsługa komputera, skanera.

Oczekujemy od Ciebie:

  • gotowości do pracy od poniedziałku do piątku,
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie na magazynie,
  • możliwości podjęcia stałej współpracy.

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę tymczasową z jasno określonym terminem przejścia na firmę (6 msc),
  • stawkę miesięczną 2500 brutto + dodatek za pracę w godzinach nocnych,
  • premię do 625 zł,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • pakiet sportowy OK SYSTEM.

Dodatkowe informacje

Prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 504-246-424

Gdzie szukać pracy jako Magazynier - Bałuty

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier - Bałuty w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Fenix S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier - Bałuty Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier - Bałuty, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Fenix S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.