Kelner/Kelnerka

P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski Siedlce Wynagrodzenie do negocjacji

Browar Restauracyjny Brofaktura w Siedlcach, ul. Armii Krajowej 5 - zatrudni pracowników na stanowisko: Kelner/Kelnerka

Główne zadania:

  • obsługa Gości Restauracji i serwowanie potraw zgodnie z obowiązującymi standardami jakości obsługi
  • znajomość karty menu i proponowanie dodatkowych potraw/napoi
  • stała współpraca z zespołem kuchni, baru itd.
  • dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy

Oczekujemy:

  • Nie wymagamy doświadczenia, choć jest mile widziane.
  • Preferujemy pracowników otwartych na stałą pracę w pełnym wymiarze, ale możesz się zgłosić również jeśli chcesz pracować tylko w weekendy.
  • Ważna jest motywacja i zaangażowanie w realizowane zadania.
  • Szukamy ludzi z miłą aparycją i duszą handlowca.
  • Wymagamy aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do ich szybkiego uzupełnienia.

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze, w młodym zespole - w naszej klimatycznej restauracji
  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas
  • atrakcyjne warunki finansowe i możliwości rozwoju
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
  • ubezpieczenie na życie

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub złożenie cv bezpośrednio w biurze Brofaktury.

Gdzie szukać pracy jako Kelner/Kelnerka

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kelner/Kelnerka w miejscowości: Siedlce jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kelner/Kelnerka Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kelner/Kelnerka, praca w Siedlce dopasowana do Twoich wymagań.P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.