Wyszukaj spośród 9290 ofert pracy

Pomoc wychowawcy w żłobku

Lokalizacja: Kraków , małopolskie;
Wymagania

CV

Oferta jest ważna jeszcze 4 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Gdzie szukać pracy jako Pomoc wychowawcy w żłobku

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pomoc wychowawcy w żłobku w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Przedszkole i żłobek lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pomoc wychowawcy w żłobku Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pomoc wychowawcy w żłobku, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Przedszkole i żłobek praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Przedszkole i żłobek


Praca Pomoc wychowawcy w żłobku, Kraków


Oferta jest ważna jeszcze 4 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

zlobek@przedszkolefairplay.pl

510359515

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia
Kierowca/dostawca KFC Kazimierz

Kraków, małopolskie


Senior DevOps Engineer

Kraków, małopolskie


Scrum Master

Kraków, małopolskie


Ogłoszenia Pracodawcy