Wyszukaj spośród 8938 ofert pracy

Poszukiwany Kierownik Działu Tłoczni!

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Pruszków , mazowieckie
Grodzisk Mazowiecki , mazowieckie
Piaseczno , mazowieckie
Data: 28-05-2019, do końca 4 dni
Praca Poszukiwany Kierownik Działu Tłoczni!

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Tym razem jeden z naszych Klientów znalazł się w potrzebie zatrudnienia członka kadry zarządzającej produkcją części tłoczonych. W związku z tym poniżej prezentujemy ofertę pracy dostępną w jednym z warszawskich przedsiębiorstw.


Oczekiwania:

Oferta skierowana do osób, które posiadają zarówno doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym, jak i praktyczną wiedzę z obszaru projektowania tłoczników.

 

Dodatkowo od Kandydatów oczekuje się znajomości programu SolidEdge i komunikatywnej znajomości j. angielskiego, a także umiejętności czytania rysunku technicznego oraz kosztorysowania.

 

Znajomość programu PampStamp będzie dodatkowym atutem.

Oferta:

Jeśli spełniasz powyższe wymagania konieczne, masz szansę znaleźć zatrudnienie u globalnego dostawcy części tłoczonych, działającego na rynku już od 50 lat! 

Ponadto możesz zyskać wynagrodzenie nawet w wysokości 10 tys. zł miesięcznie + co kwartał atrakcyjne premie, a także korzyści płynące z funduszu socjalnego.

A jeśli dbasz o zdrowie i kondycję firma zapewni Ci pakiet sportowy oraz dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Do głównych zadań Kierownika należeć będzie:
  • sprawowanie pieczy nad realizacją projektów,
  • organizowanie i koordynowanie pracy zespołu Działu Tłoczni,
  • przygotowywanie oraz opracowywanie dokumentacji technicznej i kosztorysów,
  • wdrażanie oprzyrządowania do produkcji.

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Imprezy firmowe

System Premiowy

Fundusz Socjalny
Dodatkowe Informacje

Jeśli czujesz potrzebę zmiany środowiska zawodowego i wiesz, że sprawdzisz się na powyższym stanowisku, aplikuj i daj sobie szansę na rozwój swojej kariery!

Wynagrodzenie
8000-10000 brutto PLN / Miesiąc

Oferta jest ważna jeszcze 4 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


1.Administratorem danych osobowych podanych przez Kandydata jest Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Zygmunta Felczaka nr 11, 71-417 Szczecin, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Szczecin – Centrum w Szczecinie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000220399.

2. Kontakt z osobą realizującą zadania inspektora danych osobowych jest możliwy poprzez adres poczty elektronicznej: j.marczewska@ksservice.pl lub pisemnie na adres administratora danych z dopiskiem „inspektor danych osobowych”.

3. Pana/i dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzonej rekrutacji na wolne miejsce pracy, na podstawie Kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt c Rozporządzenia RODO.

4. Dane osobowe Kandydata mogą być przekazywane innym podmiotom zainteresowanym Kandydatem.

5. Dane osobowe Kandydata będą przechowywane: a) przez 1 rok od dnia zakończenia danego procesu rekrutacyjnego, a przez 2 lata od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych - dla celu przyszłych procesów rekrutacyjnych.

6. Kandydatowi przysługuje prawo żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia danych.

7. Kandydat, który wyraził zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych ma prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie, w formie pisemnej lub drogą elektroniczną, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8. Kandydatowi przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna, że przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy rozporządzenia.

9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek jest warunkiem niezbędnym do uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym zgodnie z przepisami określonymi w Kodeksie pracy oraz z aktami wykonawczymi do tej ustawy. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym.

10. Organem nadzoru w zakresie ochrony danych osobowych w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie. Kandydat ma prawo wnieść skargę do PUODO jeżeli uważa, że jego dane osobowe przetwarzane są nieprawidłowo.

11. Dane osobowe Kandydata będą podlegały profilowaniu w zakresie określenia predyspozycji, kwalifikacji i umiejętności do wykonywania zadań na określonym stanowisku pracy, bez powstania skutków prawnych po stronie Kandydata, przy czym Kandydatowi przysługuje prawo wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec profilowania, w formie pisemnej lub drogą elektroniczną.


Gdzie szukać pracy jako Poszukiwany Kierownik Działu Tłoczni!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Poszukiwany Kierownik Działu Tłoczni! w miejscowości: Piaseczno jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Poszukiwany Kierownik Działu Tłoczni! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Poszukiwany Kierownik Działu Tłoczni!, praca w Piaseczno dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.


Praca Poszukiwany Kierownik Działu Tłoczni!, Warszawa Pruszków Grodzisk Mazowiecki Piaseczno


.
Oferta jest ważna jeszcze 4 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Agata Wróblewska

a.wroblewska@ksservice.pl

https://ksservice.pl

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie