Wyszukaj spośród 9414 ofert pracy

Nauczyciel matematyki/fizyki

Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna , mazowieckie
Data: 24-05-2019, do końca 4 dni
Praca Nauczyciel matematyki/fizyki

No Bell budujemy od ponad ćwierć wieku. Od początku koncentrujemy się na uczniu, relacjach. Uważnie obserwujemy wyniki badań naukowych, stosujemy skuteczne metody. Nie tylko czujemy, ale również tworzymy trendy w edukacji.


Opis stanowiska

No Bell Liceum w Konstancinie-Jeziornie zatrudni nauczyciela/kę matematyki/informatyki.

 

Oczekujemy od Ciebie Kandydacie:
  • wykształcenia pedagogicznego FLOW,
  • zaangażowania,
  • odpowiedzialności,
  • doświadczenia. 
Oferujemy
  • serdeczną i uśmiechniętą atmosferę pracy, 
  • inspirujące szkolenia, 
  • twórcą swobodę.

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Imprezy firmowe

Oferta jest ważna jeszcze 4 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Gdzie szukać pracy jako Nauczyciel matematyki/fizyki

Jaka oferta pracy na stanowisku: Nauczyciel matematyki/fizyki w miejscowości: Konstancin-Jeziorna jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy No Bell Liceum w Konstancinie-Jeziornie lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Nauczyciel matematyki/fizyki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Nauczyciel matematyki/fizyki, praca w Konstancin-Jeziorna dopasowana do Twoich wymagań.No Bell Liceum w Konstancinie-Jeziornie praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
No Bell Liceum w Konstancinie-Jeziornie


Praca Nauczyciel matematyki/fizyki, Konstancin-Jeziorna


.
Oferta jest ważna jeszcze 4 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Joanna Górecka

joannagorecka@nobell.edu.pl

691690022

http://www.nobell.edu.pl

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie