Wyszukaj spośród 10272 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Nauczyciel matematyki/fizyki

Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna , mazowieckie
Data: 24-05-2019, do końca 62 dni
Praca Nauczyciel matematyki/fizyki

No Bell budujemy od ponad ćwierć wieku. Od początku koncentrujemy się na uczniu, relacjach. Uważnie obserwujemy wyniki badań naukowych, stosujemy skuteczne metody. Nie tylko czujemy, ale również tworzymy trendy w edukacji.

Opis stanowiska

No Bell Liceum w Konstancinie-Jeziornie zatrudni nauczyciela/kę matematyki/informatyki.

Oczekujemy od Ciebie Kandydacie:
  • wykształcenia pedagogicznego FLOW,
  • zaangażowania,
  • odpowiedzialności,
  • doświadczenia.
Oferujemy
  • serdeczną i uśmiechniętą atmosferę pracy,
  • inspirujące szkolenia,
  • twórcą swobodę.

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Imprezy firmowe

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Nauczyciel matematyki/fizyki

Jaka oferta pracy na stanowisku: Nauczyciel matematyki/fizyki w miejscowości: Konstancin-Jeziorna jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy No Bell Liceum w Konstancinie-Jeziornie lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Nauczyciel matematyki/fizyki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Nauczyciel matematyki/fizyki, praca w Konstancin-Jeziorna dopasowana do Twoich wymagań.No Bell Liceum w Konstancinie-Jeziornie praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Joanna Górecka

joannagorecka@nobell.edu.pl

691690022

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie