Wyszukaj spośród 10376 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kierownik Kontraktu (nr ref.: 10121)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 24-05-2019, do końca 32 dni
Praca Kierownik Kontraktu (nr ref.: 10121)

Opis stanowiska
  • zarządzanie podległym zespołem
  • Kierownik Budowy, Kierownik Robót, Inżynier Budowy itp.
  • współpraca z Inwestorem
  • koordynacja projektu i odpowiedzialność za jego proces zgodnie z wymaganiami firmy na wszystkich etapach budowy
  • nadzór i rozliczanie pracy Podwykonawców
  • opracowanie harmonogramu, kontrola harmonogramu, analiza ścieżki krytycznej
  • zatwierdzenie i weryfikacja budżetu budowy we współpracy z Zespołem Ofertowym
  • poszukiwanie i wskazywanie rozwiązań równoważnych materiałowo celem poprawy wyniku finansowego
  • zawieranie umów z Podwykonawcami we współpracy z Zespołem Umów i Rozliczeń
  • udział w naradach koordynacyjnych z Inwestorem i Podwykonawcami
  • zarządzanie finansami budowy i raportowanie comiesięczne wyników
  • umiejętność optymalizacji kosztów poprzez proponowanie rozwiązań równoważnych
Wymagania
  • minimum 5
  • letnie doświadczenie w realizacji kontraktów na stanowisku Kierownik Kontraktu/Projektu
  • znajomość rynku podwykonawców, dostawców, producentów materiałów
  • doświadczenie w przygotowywaniu budżetów i harmonogramów budów
  • umiejętności lidera w zarządzaniu zespołem własnym oraz Podwykonawców
  • znajomość prawa budowlanego i procesu budowy
  • uprawnienia wykonawcze budowlane bez ograniczeń w zakresie konstrukcyjno
  • budowlanym oraz przynależność do Izby Budownictwa
  • determinacja w dążeniu do celu pod presją czasu, uczciwość, dobra organizacja pracy
Oferujemy
  • dogodną lokalizację w centrum miasta
  • pracę w firmie z tradycjami
  • przejrzyste zasady wynagradzania w oparciu o posiadane doświadczenie
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub własna działalność
  • dobrą atmosferę pracy
  • liczne możliwości rozwoju zawodowego

Gdzie szukać pracy jako Kierownik Kontraktu (nr ref.: 10121)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik Kontraktu (nr ref.: 10121) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik Kontraktu (nr ref.: 10121) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Kontraktu (nr ref.: 10121), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii