Wyszukaj spośród 12017 ofert pracy

Kierownik Zespołu Ofertowania (nr ref.: 10122)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 24-05-2019, do końca 5 dni
Praca Kierownik Zespołu Ofertowania (nr ref.: 10122)

Opis stanowiska
  • kompleksowe przygotowanie oferty przetargowej na roboty realizowane przez Spółkę
  • sporządzanie i kontrola przedmiarów robót budowlanych
  • wysyłanie zapytań ofertowych na materiały i roboty budowlane
  • analiza dokumentacji projektowej
  • przetargowej, warunków umowy z Inwestorem, specyfikacji technicznych zakresu zapytania ofertowego
  • analiza i porównanie ofert od dostawców i Podwykonawców pod kątem kompletności, zgodności z zapytaniem itp.
  • przygotowanie finalnej dokumentacji ofertowej do Inwestora
  • negocjowanie cen, poszukiwanie dostawców i Podwykonawców
  • współpraca z Dyrekcją, Zespołem Zakupów, Kierownikami Kontraktu oraz Kierownikami Budowy przy kalkulowaniu budżetu ofertowego budowy
  • optymalizowanie kosztów poprzez proponowanie rozwiązań równoważnych, innowacji itp.
  • analiza cen rynkowych i monitorowanie trendów cenowych
  • zarządzanie podległymi pracownikami Zespołu Ofertowania
Wymagania
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe o profili budowlanym
  • kilkuletnie doświadczenie w samodzielnych wycenach i kosztorysach robót budowlanych
  • bardzo dobra znajomość rynku Podwykonawców, Dostawców, Producentów
  • dobra znajomość programów kosztorysowych, Autocad, MS Office, NORMA
  • zdolności negocjacyjne
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
Oferujemy
  • dogodną lokalizację w centrum miasta
  • pracę w firmie z tradycjami
  • przejrzyste zasady wynagradzania w oparciu o posiadane doświadczenie
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub własna działalność
  • dobrą atmosferę pracy
  • liczne możliwości rozwoju zawodowego

Gdzie szukać pracy jako Kierownik Zespołu Ofertowania (nr ref.: 10122)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik Zespołu Ofertowania (nr ref.: 10122) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik Zespołu Ofertowania (nr ref.: 10122) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Zespołu Ofertowania (nr ref.: 10122), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Kierownik Zespołu Ofertowania (nr ref.: 10122), Warszawa