Wyszukaj spośród 12520 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Doradca Techniczno-Handlowy (nr ref.: 10119)

Lokalizacja: Gdańsk , pomorskie
Data: 23-05-2019, do końca 3 dni
Praca Doradca Techniczno-Handlowy (nr ref.: 10119)

Opis stanowiska
  • porady techniczne dla nowych oraz istniejących klientów firmy
  • wyszukiwanie nowych możliwości sprzedażowych
  • kontakt telefoniczny, mailowy i osobisty z klientem
  • sporządzanie ofert
  • zamykanie cyklów sprzedażowych
  • udział w szkoleniach wewnętrznych oraz międzynarodowych
  • dyspozycyjność do jednodniowych wyjazdów
  • 2
  • 3 razy tygodniowo
  • raportowanie przebiegu pracy
  • prowadzenie samochodu
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, automatyka lub robotyka)
  • podstawowa wiedza z zakresu sterowników PLC
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie handlowe i znajomość rynku automatyki przemysłowej
Oferujemy
  • pracę w ambitnym i zgranym zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • szkolenia techniczne i handlowe w kraju i za granicą
  • wsparcie techniczno
  • handlowe
  • konkurencyjne produkty
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • podstawa + premia bez ograniczeń
  • narzędzia niezbędne do pracy (auto, laptop, telefon komórkowy)
  • miłą atmosferę pracy

Gdzie szukać pracy jako Doradca Techniczno-Handlowy (nr ref.: 10119)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Doradca Techniczno-Handlowy (nr ref.: 10119) w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Doradca Techniczno-Handlowy (nr ref.: 10119) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy (nr ref.: 10119), praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii