Wyszukaj spośród 10723 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Programista .NET/C#

Lokalizacja: Pyskowice , śląskie
Data: 22-05-2019, do końca 58 dni
Praca Programista .NET/C#

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). W związku z rozwojem nasz Klient poszukuje nowych osób do swojego zespołu.
Firma zajmuje się produkcją systemów oświetlenia awaryjnego - będziesz zajmować się tworzeniem i rozwojem oprogramowania do sterowania i komunikacji ww. systemów.

Opis stanowiska
  • projektowanie i rozwój oprogramowania w technologiach .NET
  • rozwój oprogramowania do komunikacji i sterowania wyrobami firmy
  • tworzenie narzędzi do wspomagania procesów testowania wyrobów na produkcji
Od Kandydatów oczekujemy
  • dobrej znajomości C# i platformy .NET oraz Visual Studio
  • min. 1 roku doświadczenia w pracy na stanowisku programisty
  • znajomość systemów Linux/Unix
  • znajomość min. jednego z języków: SQL, TSQL, PL/SQL oraz systemów bazodanowych MS SQL Server lub Oracel Database
  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
  • mile widziane doświadczenie w zakresie komunikacji automatyki budynkowej MODBUS/BACNET/LON/KNX
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej
Oferujemy
  • ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO U NASZEGO KLIENTA
  • stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • pakiet socjalny, możliwość ubezpieczenia grupowego
  • możliwość rozwoju zawodowego, udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach
  • przyjazną atmosferę opartą na współpracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Praca zdalna

Umowa o pracę

System Premiowy
Dodatkowe Informacje

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji.

Wynagrodzenie
od 4000 PLN / Miesiąc

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Programista .NET/C#

Jaka oferta pracy na stanowisku: Programista .NET/C# w miejscowości: Pyskowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Derksen Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Programista .NET/C# Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista .NET/C# , praca w Pyskowice dopasowana do Twoich wymagań.Derksen Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Paulina Rzepka

p.rzepka@derksen-polska.pl

517491707

KRAZ: 4042

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie