Wyszukaj spośród 11842 ofert pracy

Konstruktor (budowa maszyn) (nr ref.: 10117)

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 22-05-2019, do końca 4 dni
Praca Konstruktor (budowa maszyn) (nr ref.: 10117)

Opis stanowiska
  • konstruowanie podzespołów do maszyn produkcyjnych
  • konstruowanie maszyn półautomatycznych i automatycznych, testerów oraz linii montażowych
  • modelowanie 3D
  • sporządzanie rysunków wykonawczych
  • współpraca z klientem
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek MBM, AR i MTR
  • minimum 5
  • letnie doświadczenie na adekwatnym stanowisku
  • wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn, mechatroniki, pozwalająca na swobodne użycie napędów pneumatycznych, hydraulicznych i elektrycznych, sensorów
  • znajomość programu do projektowania 3D, mile widziana znajomość Autodesk Inventor
  • znajomość technologii obróbki skrawaniem
  • chęć rozwoju, zaangażowanie, komunikatywność
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę na pełny etat
  • pracę we wspierającym się zespole konstruktorów, mechaników i automatyków
  • uczestnictwo w uruchomieniu konstruowanych maszyn
  • uczestnictwo w realizacji projektów dla renomowanych Klientów
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą, imprezy integracyjne

Gdzie szukać pracy jako Konstruktor (budowa maszyn) (nr ref.: 10117)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konstruktor (budowa maszyn) (nr ref.: 10117) w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konstruktor (budowa maszyn) (nr ref.: 10117) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konstruktor (budowa maszyn) (nr ref.: 10117), praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Konstruktor (budowa maszyn) (nr ref.: 10117), Wrocław