Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik fizyczny (torowy)

Lokalizacja: Lublin , lubelskie;
Wynagrodzenie: 4000PLN / Miesiąc

Prężnie rozwijająca się na rynku polskim firma z branży konstrukcji torowych specjalizująca się w montażu torów oraz ich renowacji

Opis stanowiska
  • praca na budowie
  • praca przy torach
  • wykonywanie czynności związanych z budową torów
  • miejsce pracy: Lublin i Puławy
Wymagania
  • doświadczenie pracy na budowie
  • doświadczenie prac  torowych i okołotorowych mile widziane
  • dyspozycyjność
  • gotowośc do pracy od zaraz
  • brak nałogów
  • dyspozycyjność w przypadku delegacyjnego wyjazdu krótkoterminowego na inna budowę w innej lokalizacji (na koszt pracodawcy)
Oferujemy
  • umowa o pracę na czas próbny tj 3 miesiące a następnie w przypadku dalszej współpracy umowa o pracę na czas nieokreślony
  • szkolenia na koszt pracodawcy
  • w przypadku relokacji mieszkanie i/lub hotel zapewnia pracodawca
  • obiad w formie cateringu

Darmowy posiłek

Wysokie wynagrodzenie

Umowa o pracę

Szkolenia

Darmowy transport

Pakiet Ubezpieczeniowy

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne: Prawo jazdy kat. B

Gdzie szukać pracy jako Pracownik fizyczny (torowy)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik fizyczny (torowy) w miejscowości: Lublin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Maquisaba Polska Sp.z.o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik fizyczny (torowy) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik fizyczny (torowy) , praca w Lublin dopasowana do Twoich wymagań.Maquisaba Polska Sp.z.o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Paulina Rozz

paulina.maquisaba@gmail.com

519158579

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie