Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Praca na I zmianę z opcją elastycznego grafiku.

Lokalizacja: Częstochowa , śląskie;

Jesteś rodzicem który szuka pracy w godzinach porannych ale z możliwością elastycznego grafiku?

Studiujesz zaocznie i potrzebujesz wolnych weekendów?

W naszym biurze bierzemy pod uwagę twoje potrzeby.

Zadania:
  • Telefoniczny kontakt z Klientami - Ty rozmawiasz, my płacimy.
  • Przedłużanie aktualnych umów z abonentami sieci Orange Polska, dosprzedaż usług, sprzętu związanego z telefonią komórkową.
Oczekujemy od Ciebie:
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera oraz internetu.
  • Komunikatywności i nastawienia na budowanie dobrych relacji.
  • Chęci rozwoju i nauki w obszarze związanym z obsługą klienta i sprzedażą.
Otrzymasz od nas:
  • Profesjonalne szkolenie - przygotujemy Cię do pracy;
  • Stałe wynagrodzenie godzinowe !
  • Dodatkowe extra premie za efekty.
  • Wypłatę 2 razy w miesiącu.
  • Pracę w godzinach porannych z opcją elastycznego grafiku.
  • Ciepłe, wygodne biuro w centrum Częstochowy.
  • Stażowe, które podniesie Twoją stawkę na godzinę.
  • Dofinansowanie do biletu miesięcznego/karty parkingowej/akademika.
Dodatkowe informacje

Chcesz o coś zapytać?

Napisz do nas na czacie! https://lc.chat/now/1553551/4

Gdzie szukać pracy jako Praca na I zmianę z opcją elastycznego grafiku.

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na I zmianę z opcją elastycznego grafiku. w miejscowości: Częstochowa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy CCIG Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na I zmianę z opcją elastycznego grafiku. Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na I zmianę z opcją elastycznego grafiku., praca w Częstochowa dopasowana do Twoich wymagań.CCIG Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.