Wyszukaj spośród 12359 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Inżynier Produktu (nr ref.: 10113)

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
Data: 18-05-2019, do końca 5 dni
Praca Inżynier Produktu (nr ref.: 10113)

Opis stanowiska
  • osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie techniczne w zakresie dokumentacji elektrycznej dla produkcji oraz dostawców a także działów wspomagających
  • wsparcie techniczne dla naszego oddziału w Gdyni gdzie testowane są nasze maszyny
  • wdrażanie zmian inżynieryjnych poprzez wykonywanie zmian EO
  • komunikacja z działem R&D w obszarze elektrycznym
  • możliwość brania udziału w rozwoju i wdrażaniu nowych rozwiązań w naszych produktach
Wymagania
  • studia techniczne w dziedzinie elektryki
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego, w tym języka technicznego
  • znajomość systemów ERP/PDM oraz narzędzi do projektowania mile widziana
  • umiejętność programowania sterowników PLC będzie atutem
  • swoboda w komunikacji z ludźmi i w pracy zespołowej
  • kreatywność i nastawienie na szukanie nowych rozwiązań
Oferujemy
  • premie miesięczne do 700 zł brutto
  • dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie 150 zł miesięcznie
  • pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 3,5% (płacone przez pracodawcę)
  • sponsorowana prywatna opieka medyczna
  • sponsorowane ubezpieczenie NNW
  • integracje działowe oraz pikniki rodzinne
  • dofinansowanie do karty Multisport, karty kulturalnej, Świąt, wakacji oraz inne benefity

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Produktu (nr ref.: 10113)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Produktu (nr ref.: 10113) w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Produktu (nr ref.: 10113) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Produktu (nr ref.: 10113), praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.