Magazynier - premie do 20%

Lokalizacja: Pogalewo Wielkie , dolnośląskie
Lubiąż , dolnośląskie
Brzeg Dolny , dolnośląskie
Wołów , dolnośląskie
Wińsko , dolnośląskie
Praca Magazynier - premie do 20%

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, producenta elastycznej pianki poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier.


Nasz przyszły Kolego!

Jeśli jesteś chętny do pracy w systemie III zmianowym i posiadasz uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie w ich prowadzeniu, to ta oferta jest dla Ciebie!

U nas możesz liczyć na:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz wysokie wynagrodzenie zasadnicze z premiami do 20%. Nie musisz martwić się o dojazd, ponieważ zapewniamy Ci transport pracowniczy z Wińska do Pogalewa Wielkiego - możliwe przystanki na trasie w wybranych miejscowościach, w zależności od zamieszkania naszych pracowników (np. Brzeg Dolny, Lubiąż, Wołowo). Ponadto zapewniamy szkolenia wdrażające i odzież roboczą.

Twoje przyszłe obowiązki:

obsługa wózka widłowego oraz relokacja bloków pianki PUR. 


Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Darmowy transport

System premiowy
Dodatkowe Informacje

Nie czekaj, aplikuj! Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem: 503 075 956 oraz email: r.hajahmadov@ksservice.pl

Oferta jest ważna jeszcze 248 dni

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Magazynier - premie do 20%

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier - premie do 20% w miejscowości: Wińsko jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier - premie do 20% Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier - premie do 20%, praca w Wińsko dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Roksana Hajahmadov

e-mail r.hajahmadov@ksservice.pl

phone +48 503 075 956

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Працівник продукції

Kostrzyn nad Odrą, lubuskie


Lekarz laryngolog

Szczecin, zachodniopomorskie