Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Magazynier - premie do 20%

Lokalizacja: Pogalewo Wielkie , dolnośląskie
Lubiąż , dolnośląskie
Brzeg Dolny , dolnośląskie
Wołów , dolnośląskie
Wińsko , dolnośląskie
Data: 16-05-2019, do końca 96 dni
Praca Magazynier - premie do 20%

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, producenta elastycznej pianki poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier.


Nasz przyszły Kolego!

Jeśli jesteś chętny do pracy w systemie III zmianowym i posiadasz uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie w ich prowadzeniu, to ta oferta jest dla Ciebie!

U nas możesz liczyć na:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz wysokie wynagrodzenie zasadnicze z premiami do 20%. Nie musisz martwić się o dojazd, ponieważ zapewniamy Ci transport pracowniczy z Wińska do Pogalewa Wielkiego - możliwe przystanki na trasie w wybranych miejscowościach, w zależności od zamieszkania naszych pracowników (np. Brzeg Dolny, Lubiąż, Wołowo). Ponadto zapewniamy szkolenia wdrażające i odzież roboczą.

Twoje przyszłe obowiązki:

obsługa wózka widłowego oraz relokacja bloków pianki PUR. 


Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Darmowy transport

System premiowy
Dodatkowe Informacje

Nie czekaj, aplikuj! Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem: 503 075 956 oraz email: r.hajahmadov@ksservice.pl

Oferta jest ważna jeszcze 96 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Magazynier - premie do 20%

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier - premie do 20% w miejscowości: Wińsko jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier - premie do 20% Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier - premie do 20%, praca w Wińsko dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.