Wyszukaj spośród 9417 ofert pracy

Inżynier Montażu i Serwisu Maszyn (nr ref.: 10114)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 16-05-2019, do końca 18 dni
Praca Inżynier Montażu i Serwisu Maszyn (nr ref.: 10114)

Opis stanowiska
  • praca przy montażu, instalacji i serwisie dedykowanych maszyn laserowych
  • wsparcie klientów firmy w pracach związanych z montażem i serwisem urządzeń
  • rozwiązywanie problemów dotyczących oferowanych maszyn
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (mechatronika, automatyka, elektrotechnika, robotyka, elektronika)
  • 2
  • 3 letnie doświadczenie w pracy w podobnym charakterze
  • wskazana znajomość techniki laserowej i optyki
  • praktyczna umiejętność łączenia ze sobą różnych zagadnień z zakresu inżynierii (mechanika, automatyka, robotyka, mechatronika itp.)
  • umiejętności manualne niezbędne przy montażu, instalacji i serwisie maszyn
  • umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych pojawiających się w trakcie pracy
  • umiejętność samodzielnej pracy, jak również kooperacji z zespołem inżynierów
  • min. dobra znajomość j. angielskiego niezbędna w codziennej pracy
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Europy Zachodniej oraz USA, Japonii i Korei Południowej
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • pracę z innowacyjnymi maszynami laserowymi najwyższej klasy
  • pracę w zespole ambitnych inżynierów
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • szkolenia zawodowe związane z oferowanymi maszynami oraz szkolenia językowe
  • możliwość awansu związana z rozwojem umiejętności i predyspozycjami

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Montażu i Serwisu Maszyn (nr ref.: 10114)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Montażu i Serwisu Maszyn (nr ref.: 10114) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Montażu i Serwisu Maszyn (nr ref.: 10114) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Montażu i Serwisu Maszyn (nr ref.: 10114), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Inżynier Montażu i Serwisu Maszyn (nr ref.: 10114), Warszawa

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie