Nauczyciel wspomagający praca przedszkole Warszawa ŻOLIBORZ

Lokalizacja: , Polska
Praca Nauczyciel wspomagający praca przedszkole Warszawa ŻOLIBORZ

Klient ProworkPL, prywatne przedszkole w Warszawie Żoliborz zatrudni nauczyciela wspomagającego do pracy z dziećmi. Wymagane doświadczenie, przygotowanie do pracy z dziećmi z autyzmem / innymi niepełnosprawnościami. Obowiązki prowadzenie zajęć edukacyjnych z dziećmi, wsparcie dziecka w dostosowaniu do zajęć w grupie przedszkolnej, współpraca z rodzicami i nauczycielem prowadzącym. Praca w przedszkolu na pełny etat. Oferowane wynagrodzenie 4200- 5000 zl brutto.
Dołącz do zespołu w przedszkolu językowym w Warszawie. Wymagane min  1-2  letnie doświadczenie na podobnym stanowisku i samodzielna praca jako nauczyciel wspomagający w przedszkolu.

 


Wymagania

min 2 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi z orzeczeniami
entuzjazm i zaangażowanie do pracy z dziećmi
wykształcenie kierunkowe - psychologia,  pedagogika specjalna/ kształcenie integracyjne lub podobne
gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin od maja /czerwca 2019

 

 

Oferujemy

Praca stała jako nauczyciel wspomagający w przedszkolu na podstawie umowy o pracę
wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie 4200 - 5000 zł brutto
prywatna opieka medyczna - pakiet medyczny
 

 

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 367 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Nauczyciel wspomagający praca przedszkole Warszawa ŻOLIBORZ

Jaka oferta pracy na stanowisku: Nauczyciel wspomagający praca przedszkole Warszawa ŻOLIBORZ w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Nauczyciel wspomagający praca przedszkole Warszawa ŻOLIBORZ Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Nauczyciel wspomagający praca przedszkole Warszawa ŻOLIBORZ, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.