Wyszukaj spośród 9400 ofert pracy

Główna / Smodzielna Księgowa

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów , Polska;

Poszukujemy osób do Biura Rachunkowego na stanowiska Głównego i Samodzielnego księgowego

Biuro rachunkowe stabilne o ugruntowanej - dobrej - renomie poszukuje pracowników na w/w stanowiska. Po okresie próbnym gwarantujemy stabilne warunki pracy i płacy, dobrą wręcz rodzinną atmosferę w pracy i wśród załogi młodej i sympatycznej::))

Biuro obsługuje podmioty gospodarcze i osoby prywatne w pełnym zakresie usług księgowych. Doskonałe rteferencje gwarantują zatrudnienie w zespole w którym nauka i praca nie sprawia poczucia wypalenia zawodowego. Duża grupa pracowników zatrudniona jest od ponada 10 a nawet 15lat. Pozwala to na stabilne i w pełnej ciągłości działanie biura.

Zapraszamy do naszego zespołu::))


W obowiązkach stanowiska będą :
 • bezpośrednia współpraca z klientami w zakresie obsługiwanych podmiotów                   
 • księgowanie operacji gospodarczych prowadzonych firm
 • przygotowywanie deklaracji i kalkulacji podatkowych 
 • przygotowywanie sprawozdań finansowych
 • współpraca z urzędami w zakresie obsługiwanych działalności gospodarczych
Wymagania
 • samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych
 • sporządzanie sprawozdań finansowych
 • znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
 • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów 
Oferujemy
 • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
 • przyjazną i sympatyczną atmosferę w pracy
 •  pakiet medyczny przy zawarciu umowy o pracę na czas nieokreślony

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Oferta jest ważna jeszcze 26 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ


Gdzie szukać pracy jako Główna / Smodzielna Księgowa

Jaka oferta pracy na stanowisku: Główna / Smodzielna Księgowa w miejscowości: Warszawa, Mokotów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy DORFIN Joanna Pierścińska-Surowiec lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Główna / Smodzielna Księgowa Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Główna / Smodzielna Księgowa, praca w Warszawa, Mokotów dopasowana do Twoich wymagań.DORFIN Joanna Pierścińska-Surowiec praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
DORFIN Joanna Pierścińska-Surowiec


Praca Główna / Smodzielna Księgowa, Warszawa, Mokotów


Oferta jest ważna jeszcze 26 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Marek

ksiegowa@idsl.pl

+48 602 212 036

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie