Wyszukaj spośród 9006 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;

Pracujemy z największymi sieciami hotelarskimi w Polsce. Naszym pracownikom stwarzamy przyjazne miejsce pracy, gdzie mogą się doskonalić i rozwijać swoje umiejętności.

Aktualnie do Działu Kuchni poszukujemy pracownika utrzymania czystości.

Obowiązki:
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku zapewnia należytą czystość i porządek na zapleczu kuchni i w pozostałych przestrzeniach gastronomicznych.
  • Odpowiada za zmywanie oraz wyparzanie naczyń i sztućców oraz za drobne prace porządkowe.
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Zatrudniamy również osoby od 17 roku za zgodą rodziców
  • Do współpracy zapraszamy również cudzoziemców
Oferujemy:
  • Pracę od zaraz
  • Pracę według grafiku
  • Pracę w prestiżowych hotelach w Warszawie i okolicy
  • Możliwość zdobycia większego doświadczenia
  • Pakiet socjalny
  • Pracę w centrum Warszawy, w przypadku zlecenia w okolicach Warszawy zapewniamy możliwość transportu lub wypłatę zaliczki na dojazdy
  • Możliwość nawiązania współpracy na dłuższy okres czasu
  • Stały kontakt z Koordynatorem

Gdzie szukać pracy jako Pomoc kuchenna

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pomoc kuchenna w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Work Room Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pomoc kuchenna Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pomoc kuchenna, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Work Room Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.