Wyszukaj spośród 10185 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik biurowy na magazynie - nawet do 3 565 zł brutto

Lokalizacja: Stryków , łódzkie; Zgierz , łódzkie; Głowno , łódzkie; Łódź , łódzkie;

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Obecnie dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy Kandydatów do pracy w Strykowie na stanowisku Pracownik biurowy na magazynie.

Zadania:

Proste prace biurowe, w tym obsługa maila i centrali telefonicznej, archiwizacja dokumentów, obsługa zapytań oraz dorywcza pomoc na magazynie przy skanowaniu.

Oczekujemy:

umiejętności obsługi komputera oraz komunikatywności i samodzielności w działaniu.

Oferujemy:
  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • wynagrodzenie zasadnicze 3100 zł brutto/m-c
  • premię nawet do 465 zł brutto
  • jedna zmiana 6:00-14:00
  • możliwość połączenia pracy z nauką – zapewniamy wolne weekendy
  • szkolenie wdrażające w obowiązki
  • wsparcie koordynatora personalnego

Elastyczne godziny pracy

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System Premiowy
Dodatkowe informacje

Czekamy na Ciebie - APLIKUJ już teraz!

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu 506 561 604.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Pracownik biurowy na magazynie - nawet do 3 565 zł brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik biurowy na magazynie - nawet do 3 565 zł brutto w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik biurowy na magazynie - nawet do 3 565 zł brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik biurowy na magazynie - nawet do 3 565 zł brutto, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii