Pracownik biurowy na magazynie - nawet do 3 565 zł brutto

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Stryków Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Obecnie dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy Kandydatów do pracy w Strykowie na stanowisku Pracownik biurowy na magazynie.


Zadania:

Proste prace biurowe, w tym obsługa maila i centrali telefonicznej, archiwizacja dokumentów, obsługa zapytań oraz dorywcza pomoc na magazynie przy skanowaniu.

Oczekujemy:

umiejętności obsługi komputera oraz komunikatywności i samodzielności w działaniu. 

Oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • wynagrodzenie zasadnicze 3100 zł brutto/m-c
  • premię nawet do 465 zł brutto
  • jedna zmiana 6:00-14:00
  • możliwość połączenia pracy z nauką – zapewniamy wolne weekendy
  • szkolenie wdrażające w obowiązki
  • wsparcie koordynatora personalnego

Dodatkowe informacje

Czekamy na Ciebie - APLIKUJ już teraz!

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu 506 561 604. 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik biurowy na magazynie - nawet do 3 565 zł brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik biurowy na magazynie - nawet do 3 565 zł brutto w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik biurowy na magazynie - nawet do 3 565 zł brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik biurowy na magazynie - nawet do 3 565 zł brutto, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Aneta Gacparska

e-mail a.gacparska@ksservice.pl

phone 506 561 604

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie