Wyszukaj spośród 9863 ofert pracy

Kosztorysant

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;

EWC Agencja Pracy Tymczasowej nr. 17377 dla swojego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kosztorysant

miejsce pracy - Wrocław

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO W FIRMIE!

Wynagrodzenie - 2500-3000 zł netto/m-c;
Praca od poniedziałku do piątku

Zakres obowiązków:
  • sporządzanie przedmiarów, kalkulacji i wycen
  • przygotowywanie ofert i kosztorysów inwestycji budowlanych
  • zbieranie i uaktualnianie cen materiałów oraz cen najmu sprzętu branży budowlanej
  • analizowanie materiałów przetargowych i zbieranie materiałów niezbędnych do opracowania oferty
  • kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców lub dostawców
  • sporządzanie wycen robót
  • prowadzenie gospodarki magazynowej firmy
  • współpraca z biurem i pozostałymi pracownikami Spółki w ramach zadania
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez Kierowników
Wymagania:
  • ok. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość branży instalacyjnej i/lub budowlanej
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE w szczególności MS EXCEL
  • gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz
  • zdolności interpersonalne, umiejętności negocjacyjne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych doświadczeń
  • możliwość udziału w międzynarodowych projektach
  • niezbędne narzędzia pracy- telefon służbowy, laptop, samochód służbowy
Dodatkowe informacje

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację lub zadzwoń:

572 254 233

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z obowiązującym prawem EWC Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Szukasz pracy jako Kosztorysant

Oferta pracy na stanowisku: Kosztorysant w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy EWC SP. Z O.O. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kosztorysant Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kosztorysant, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.EWC SP. Z O.O. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
EWC SP. Z O.O.

Praca Kosztorysant, Wrocław