Wyszukaj spośród 10185 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator Stacji Monitorowania Alarmów ds. systemów GPS

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;

W związku z rozwojem firmy i pozyskanie nowych projektów zatrudnimy na stanowisko: Operator Stacji Monitorowania Alarmów ds. systemów GPS

Miejsce pracy: Warszawa, Wola

System pracy: 12h (7:00-19:00; 19:00-7:00)

Zakres obowiązków:
  • kontakt telefoniczny z klientem
  • obsługa aplikacji Stacji Monitorowania GPS.
Wymagania:
  • niekaralność
  • obsługa komputera,
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (handlowiec, konsultant telefoniczny, telemarketer).
Oferujemy:
  • wynagrodzenie 11zł netto - na okresie próbnym i 14,35zł netto po okresie próbnym,
  • pracę w stabilnej firmie,
  • atrakcyjne wygrodzenie (gwarantowana podstawa + system premiowy),
  • szkolenia,
  • pracę w młodym zespole,
  • umowę o pracę (po okresie próbnym).

Gdzie szukać pracy jako Operator Stacji Monitorowania Alarmów ds. systemów GPS

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator Stacji Monitorowania Alarmów ds. systemów GPS w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator Stacji Monitorowania Alarmów ds. systemów GPS Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Stacji Monitorowania Alarmów ds. systemów GPS, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii