Wyszukaj spośród 9417 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Monter płyt k/g- VIF

Lokalizacja: Alpy francuskie , Francja;

Power Jobs - agencja pracy tymczasowej, dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko: Monter płyt kartonowo -gipsowych

Lokalizacja : Francja (Alpy Francuskie)

Zadania:
  • praca wewnątrz budynków przy montażu płyt kartonowo- gipsowych (ścianki, sufity).
Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie jako pracownik ogólnobudowlany;
  • umiejętność montażu ścianek i sufitów z karton gipsów;
  • doświadczenie przy montażu płyt kartonowo-gipsowych we Francji.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie;
  • umowa o pracę;
  • wynagrodzenie 2100 - 2500 euro netto/mies.;
  • możliwość pracy w nadgodzinach;
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • zapewnione i opłacone zakwaterowanie;
  • zapewniona odzież robocza.

Gdzie szukać pracy jako Monter płyt k/g- VIF

Jaka oferta pracy na stanowisku: Monter płyt k/g- VIF w miejscowości: Alpy francuskie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PowerJobs Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Monter płyt k/g- VIF Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter płyt k/g- VIF, praca w Alpy francuskie dopasowana do Twoich wymagań.PowerJobs Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie