Wyszukaj spośród 9776 ofert pracy

Tester Manualny

Lokalizacja: Łódź , łódzkie;

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach.

Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeet)!

Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym w Łodzi poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Tester Manualny

Zakres obowiązków:
  • tworzenie planu testów, danych testowych, skryptów, scenariuszy testowych,
  • analiza problemów zidentyfikowanych podczas testów,
  • raportowanie znalezionych problemów i błędów,
  • współpraca z deweloperami, analitykami, projektantami.
Wymagania:
  • min. 1 rok doświadczenia w branży IT jako tester oprogramowania,
  • znajomość różnorodnych narzędzi do testowania,
  • wiedza z zakresu ISTQB,
  • znajomość JIRA,
  • doświadczenie w pracy w zespołach Scrum,
  • odpowiedzialność i rzetelność w zakresie wykonywanych zadań.
Oferujemy:
  • indywidualną ścieżkę rozwoju- dwustronny feedback,
  • dostęp do Platform e-learningowych (Treehouse),
  • bonusu relokacyjny, jeśli potrzebujesz,
  • pakiet Multisport, żebyś zawsze był w formie,
  • kartę Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.

Szukasz pracy jako Tester Manualny

Oferta pracy na stanowisku: Tester Manualny w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Tester Manualny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Tester Manualny, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
NBC Sp. z o.o.

Praca Tester Manualny, Łódź