Wyszukaj spośród 9776 ofert pracy

Kierownik ds. utrzymania czystości (branża sprzątanie)

Lokalizacja: Kraków , małopolskie;

Firma Klinet zatrudni pracownika na stanowisko: Kierownik ds. utrzymania czystości (branża sprzątanie)

Zadania:
  • nadzór nad prawidłową, bieżącą usługą czystościowo - porządkową obiektu wielkopowierzchniowego
  • nadzór nad dokumentacją obiektową
  • planowanie harmonogramów i grafików
  • nadzór i kontrola nad pracami wykonywanymi przez pracowników własnych i podwykonawców
  • zarządzanie oraz organizacja pracy logistyczno -operacyjnej obiektu
  • przygotowywanie raportów oraz codzienny kontakt z klientem
  • bieżący kontakt z przełożonymi i wyznaczonymi działami firmy
Wymagania:
  • wykształcenia minimum średniego
  • umiejętności obsługi maszyn czyszczących (celem szkolenia pracowników liniowych)
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników (zespół osobowy 10+)
  • doświadczenia w obsłudze obiektów wielkopowierzchniowych (branża czystościowa)
  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności ( nie jest to wymóg konieczny)
  • dyspozycyjność
  • komunikatywności oraz doskonałej organizacji pracy własnej oraz podległych pracowników
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • możliwość rozwoju i szkoleń
  • niezbędne narzędzia pracy

Szukasz pracy jako Kierownik ds. utrzymania czystości (branża sprzątanie)

Oferta pracy na stanowisku: Kierownik ds. utrzymania czystości (branża sprzątanie) w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kierownik ds. utrzymania czystości (branża sprzątanie) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik ds. utrzymania czystości (branża sprzątanie), praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Konsalnet Holding S.A.

Praca Kierownik ds. utrzymania czystości (branża sprzątanie), Kraków