Wyszukaj spośród 9235 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Konstruktor mechanik

Lokalizacja: Mielec , podkarpackie;

Axamo to agencja zatrudnienia (nr certyfikatu 10825) specjalizująca się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Realizujemy projekty na stanowiska managerskie, specjalistyczne oraz techniczne dla krajowych firm produkcyjnych i usługowych. Działania naszej firmy skupiają się również na świadczeniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych dla sektora medycznego oraz inżynieryjnego w Wielkiej Brytanii. Naszą misją jest pomoc kandydatom w realizacji ich celów zawodowych oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Naszym klientem jest nowoczesna i rozpoznawalna firma produkcyjna o międzynarodowym zasięgu. W związku z nowymi projektami, rozbudową Działu Konstrukcji Mechanicznej i zespołów projektowych oraz dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska KONSTRUKTORA MECHANIKA. Szukamy zarówno specjalistów z kilkuletnim stażem zawodowym, jak i nastawionych na rozwój i naukę absolwentów.

Miejsce pracy: Mielec
Wymiar pracy: pełny etat
System pracy: jednozmianowy, elastyczny czas pracy
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Główne zadania na stanowisku
  • Wykonywanie konstrukcji mechanicznej wyrobu, opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej mechaniki 2D, 3D
  • Przeprowadzenie analiz wymagań, określanie założeń projektowych
  • Opracowywanie konceptów oraz przygotowanie wstępnej konstrukcji wyrobu
  • Opracowywanie DFMEA i wykonywanie działań korygujących wynikających z analizy DFMEA
  • Przygotowanie danych i nadzór nad wykonaniem prototypu
  • Walidacja detali składowych i kompletnego wyrobu z elementów z narzędzia
  • Wprowadzenie zmian w wyrobie i nadzór nad ich wprowadzeniem
  • Przygotowanie wyrobu do wdrożenia na produkcji
Oczekiwania wobec Kandydatów
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - posiadamy otwarte wakaty na stanowiska specjalistyczne/ seniorskie oraz juniorskie
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Szeroko pojęta wiedza techniczna z obszaru mechaniki
  • Znajomość obsługi systemu CATIA V5, SolidWorks lub Siemens NX (lub pokrewnych)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość technologii przetwórstwa oraz konstrukcji wyrobów z tworzyw sztucznych
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin, na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenia uzależnione od stopnia samodzielności, doświadczenia i zaangażowania
  • Realną możliwość rozwoju, awansu w strukturze firmy i podnoszenia kwalifikacji - udział w specjalistycznych kursach i szkoleniach (wewnętrznych i zewnętrznych)
  • Możliwość uczestnictwa w zajęciach językowych z native speakerem
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Ciekawą pracę, różnorodność realizowanych projektów i współpracę z prestiżowymi i rozpoznawalnymi markami
  • Pracę we wspierającym zespole, w przyjaznej i niekorporacyjnej atmosferze sprzyjającej realizacji własnych pomysłów

Gdzie szukać pracy jako Konstruktor mechanik

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konstruktor mechanik w miejscowości: Mielec jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Axamo Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konstruktor mechanik Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konstruktor mechanik , praca w Mielec dopasowana do Twoich wymagań.Axamo Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie