Wyszukaj spośród 9417 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Żoliborz

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;

Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Zatrudnię pracowników kwalifikowanych na obiekt zlokalizowany na Żoliborzu.

Zadania:
  • System pracy 24/48
Wymagania:
  • aktualnego wpisu na listę pracowników kwalifikowanych ochrony fizycznej
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • terminowe wynagrodzenie
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane proszę o kontakt tel 605- 611 -567 Lub wysyłanie swojego CV

Gdzie szukać pracy jako Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Żoliborz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Żoliborz w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Żoliborz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Żoliborz, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie